mar 312011
 

Pojazd może wyjechać w kolorze szary mat lub czarny mat i poruszać się na 19-calowych aluminiowych felgach. Poza tym, coupe ozdobiono czarnymi chromowanymi wykończeniami bocznych wlotów powietrza w zderzaku, ten sam zestaw kolorystyczny pojawił się na końcówkach wydechu.

Mówiąc o aucie, które na swej ekskluzywności buduje atrakcyjność dla potencjalnych nabywców (których raczej należałoby nazwać kolekcjonerami) koniecznie musimy zwrócić uwagę na wnętrze. Jest ono ważnym elementem tej strategii, kierowca i pasażerowie muszą czuć aurę samochodu stworzonego w jednym celu – bycia supersportową maszyną. Kabina została wyposażona w elementy z czarnego karbonu, a tapicerka foteli i boczków drzwi otrzymała szwy wykonane czerwoną nicią.

Niestety zmiany nie objęły jednostki napędowej. Nie narzekamy bynajmniej na fabryczny 4-litrowy silnik V8 o mocy 420 KM, ale jak powszechnie wiadomo – w takim aucie im więcej mocy tym lepiej.

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>