gru 102011
 

s8 superior greyedition

Zaledwie dwa lata od momentu zakończenia produkcji, używane Audi S8 docierają do nowych właścicieli po raz drugi lub trzeci. Aktualni posiadacze to z reguły młodzi miłośnicy mocnych wrażeń w luksusowym wnętrzu, którzy o nowym S8 mogli tylko pomarzyć.

S8 superior Greyedition

Audi S8 superior Greyedition

Dziś kupując używany samochód pragną jeszcze bardziej wyróżnić się z tłumu, co dostrzegli właściciele firmy Anderson Germany i przygotowali zestaw tuningowy godny Audi S8.
Wirtuozerią popisali się projektanci z firmy Anderson, którzy uzyskali dodatkowe moc bez zmian w 5,2-litrowym pochodzącym z Lamborghini V10 – wystarczyło przeprojektować wydech i wgrać nową mapę do CPU co powiększyło moc o 58 KM.

S8 superior Greyedition

Audi S8 superior Greyedition

Nadwozie pomalowano szarym matowym lakierem, kratę wlotu powietrza wykonano z włókna węglowego, zmieniono przednie i tylne zderzaki dodając zestaw świateł do jazdy dziennej i kratki wentylacyjne w przednim zderzaku. Na 22” felgi założono opony Hankook Ventus S1 Evo2.

S8 superior Greyedition

Audi S8 superior Greyedition

Wewnętrzne elementy z drewna zastąpiono włóknem węglowym, zaś tapicerkę wykonano z pikowanej skóry i Alcantary.
Niestety nie wiadomo ile kosztuje taka modyfikacja.

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>