lut 292012
 
TwitBid to bezprecedensowa metoda promocji online, która posłuży marce Fiat do rozpropagowania ekskluzywnej wersji Fiat 500 America w limitowanej serii zaledwie 500 samochodów inspirowanych „stylem USA”. TwitBid daje możliwość wygrania samochodu „Numer 1″ (wyróżnionego plakietką z numerem seryjnym 1/500 oraz „nickiem” Nabywcy na zewnętrznym słupku) w licytacji zaczynającej się od 1 euro. Dla każdego z fanów tego modelu będzie to bezcenny „klejnot kolekcjonerski”, którego wprost nie wolno przegapić.

Fiat 500 America

Pierwszym wymogiem udziału w TwitBid jest rejestracja na Twitterze. Następnie można zarejestrować się na stronie www.500america.fiat500.com i zgłosić (w okresie 1-15 marca br.) swoją ofertę, by móc wygrać Fiata 500 America. Licytacja polega na podnoszeniu poprzez tweety oferowanej ceny zakupu auta o minimum 1 euro.

Po zakończeniu licytacji, Oferent najwyższej ceny będzie mógł „odjechać” samochodem Fiat 500 America, który zostanie specjalnie oznaczony Jego „nickiem” figurującym na Twitterze, wygrawerowanym na plakietce poniżej cyfr 1/500.

Każdy z odwiedzających stoisko Fiata na Salonie Samochodowym w Genewie będzie mógł na bieżąco śledzić przebieg licytacji na telebimie, stojącym tuż obok autentycznego Fiata 500 America.

Dla każdego kolekcjonera będzie to nie mająca precedensu i oryginalna promocja unikalnego i jedynego w swym rodzaju „białego kruka” wśród samochodów. Autorem koncepcji i projektu jest Hagakure, zaś roli kreatora i producenta tej akcji podjęła się agencja Leo Burnett – ARC Worldwide.

Fiat 500 America

Fiat 500 America jest swoistym „ukłonem” dla USA ze strony międzynarodowej ikony, jaką stał się Fiat 500. I to właśnie stamtąd pochodzi inspiracja jego stylizacji: obudowy lusterek bocznych zdobne w motyw amerykańskiej flagi „Stars & Stripes”, metalizowany lakier nadwozia Blue America, detale wystroju wnętrza, dekalkomanie linii okien oraz 16-calowe felgi z lekkiego stopu.

Napędzany 69-konnym silnikiem benzynowym 1.2 Euro 5, Fiat 500 America Limited Edition zużywa tylko 5,1 l/100 km przy emisji CO2 nie przekraczającej 119 g/km. W skład standardowego wyposażenia bezpieczeństwa wchodzi system ABS i elektronicznego rozdziału siły hamowania EBD oraz czołowe poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, a także boczne poduszki kurtynowe.

Źródło: Fiat

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>