lip 142011
 

Materiał prasowy opatrzony serią oficjalnych zdjęć dostarcza wielu informacji istotnych, którymi chcemy się z Państwem podzielić.

W wyglądzie zewnętrznym zaskakują z pewnością jedyne tradycyjne drzwi od strony kierowcy oraz jedne przesuwne i 37-calowy ekran LCD od strony pasażera. Może być on używany np. do wyświetlania komunikatów czy reklam. W kabinie zastosowano system inteligentnego oświetlenia, które zmienia się w zależności od aktualnej aktywności auta ? np. zielone lub pomarańczowe. Wnętrze jest wyposażone w niezliczoną wręcz ilość gadżetów, które po ewentualnym uruchomieniu produkcji seryjnej zapewne znikną, gdyż są jedynie prezentacją możliwości koncernu i pomysłowości projektantów.

Przejdźmy do szczegółów technicznych. Auto jest napędzane silnikiem elektrycznym o mocy 44 kW i momencie obrotowym 226 Nm, dzięki któremu Frenzy osiąga prędkość maksymalną 130 km/h.

?Frenzy jest samochodem jaki każdy chciałby mieć. Jest efektowny, nowoczesny, o sportowym zacięciu i bardzo przyjazny dla rodziny? ? powiedział Alex Breun, szef zespołu projektowego, który stworzył prototyp.

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>