lip 112011
 

Klienci zarejestrowali 2.973 sztuki nowych Fordów, jest to najlepszy miesięczny wynik Forda w bieżącym roku. Tym samym Ford osiągnął w czerwcu br. udział w rynku na poziomie 10,5%.

Od początku roku klienci zarejestrowali 12.492 nowe samochody marki Ford. Jest to o 4,2% niższy wynik niż w porównywalnym okresie roku ubiegłego, przy czym cały rynek nowych samochodów Polsce skurczył się w pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku o 3,8%. To pozwoliło firmie Ford utrzymać bardzo wysoką ? trzecią ? pozycję wśród najchętniej kupowanych nowych samochodów w Polsce, z udziałem w rynku na poziomie 7,9%.

– To dla nas niesamowita satysfakcja z dobrze wykonanej pracy i naprawdę bardzo radosny moment ? powiedział Adam Kołodziejczyk, Prezes Zarządu Ford Polska Sp. z o.o. Pierwszy raz w historii Forda w Polsce zajęliśmy fotel lidera miesięcznej rejestracji nowych samochodów. Na ten sukces złożyło się wiele elementów ” praca naszych dilerów, którzy bezpośrednio reprezentują nas przed klientami, prawidłowa komunikacja oraz doskonała oferta produktowa ” dodał A. Kołodziejczyk.

Ford jest jedną z najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce. Od wielu lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Samochody spod znaku błękitnego owalu cenione są za swą niezawodność, doskonałe właściwości jezdne oraz bezpieczeństwo, zaś dzięki dynamicznej i atrakcyjnej stylistyce kinetic design Ford zyskuje wielu nowych entuzjastów marki. Równie wysoko oceniana jest przez klientów sieć autoryzowanych serwisów Forda.

– Samochody marki Ford są bardzo dobre i bardzo wysoko oceniane przez fachowców oraz klientów – powiedział Adam Kołodziejczyk. Strategia „One Ford” pozwala nam na zaoferowanie klientom nowoczesnych technologii, dotychczas dostępnych wyłącznie w segmencie aut premium. Najlepszym przykładem jest nowy Ford Focus, który oferuje niespotykany do tej pory – w tej klasie pojazdów -wybór najnowocześniejszych technologii, z zakresu bezpieczeństwa oraz komfortu kierowcy i pasażerów – dodał A. Kołodziejczyk.

Źródło: Ford, Mototarget

 Posted by at 15:55  Tagged with:

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>