lip 112011
 

Włosi Allesio Minchella i Alessandro Camorali spotkali się w Pininfarinie i postanowili założyć własną firmę Camal aby pokazać światu co potrafią. Zaczęli od modelowania 3D, którego efekty widzimy dziś.

Turyńska firma pokazała swój pierwszy projekt, w którym pokazali stylistykę retro Fiata 500, który jednak jak na razie nie wyszedł z fazy pomysłu. Został zainspirowany dawnymi modelami Abartha.

Agresywny pakiet obejmuje nowe zderzaki, progi, spojler oraz zestaw rajdowych reflektorów na masce. Na papierze projekt opiera się na 500-ce z 1.4 litrowym silnikiem turbo ze zmodyfikowanym wydechem, dzięki czemu moc powinna przekroczyć 160 KM.

Obecnie Camal szuka partnerów do produkcji i dystrybucji Marcia Corta. Jeśli dysponujecie Państwo odpowiednim budżetem i możliwościami pomóżcie dwóm zdolnym projektantom wprowadzić ich dzieło na rynek. Z pewnością można na tym zarobić?

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>