lip 112011
 

BMW wprowadza do sprzedaży pakiety Exclusive i M Sport do gamy modeli 3 sedan , coupe i cabrio. Zmiany w wersji Exclusive to przede wszystkim nowe 18-calowe felgi V-Spoke i lakier Mineral Grey.

Wewnątrz znajdziemy skórzaną tapicerkę Dakota kolorze szarym perłowym z kontrastowymi szwami. Zestawienie takie nie wygląda źle, ale całość nie sprawia wrażenia jakiego oczekiwaliby młodzi użytkownicy BMW 3.

Na szczęście pakiet M Sport spodoba im się bardziej. Zastosowano w nim zestaw elementów poprawiających aerodynamikę auta. Poza tym zastosowano lakier Siverstone, taki sam jak w nowej M3-ce. 18-calowe felgi Ferric Grey z podwójnymi ramionami, malowane na czarno lusterka zewnętrzne oraz montowany wyłącznie w coupe spojler na tylnej klapie to uzupełnienie zestawu.

W kabinie znalazły się sportowe fotele z emblematami M, kierownica M Sport, pedały ze stali nierdzewnej oraz specjalne dywaniki.

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>