cze 292011
 

Z tej okazji fabrykę odwiedził belgijski król Albert II. Rupert Stadler, Prezes Zarządu AUDI AG i Gerhard Schneider, Dyrektor Generalny ds. Techniki i Logistyki oraz rzecznik zarządu Audi Brussels oprowadzili króla po fabryce, która cztery lata temu została przejęta przez Audi i zrestrukturyzowana. Minister Gospodarki Brukseli Benoit Cerexhe, otworzył oficjalnie trasę zwiedzania produkcji Audi A1.

„To dla nas wielki zaszczyt, że król Belgii interesuje się marką z czterema pierścieniami i że odwiedził naszą fabrykę” powiedział Prezes Zarządu Rupert Stadler.- Od czterech lat fabryka w Brukseli jest częścią rodziny Audi i historii sukcesów naszego przedsiębiorstwa. Produkując Audi A1 fabryka w istotny sposób przyczynia się do dynamicznego rozwoju naszej marki.

Od momentu przejęcia w 2007 roku Audi, dzięki inwestycjom w wysokości 300 mln Euro, stworzyło nowoczesną fabrykę. ?W minionych czterech latach zainwestowaliśmy dużo w budowę nadwozia, w ergonomiczną i wydajną linię montażową oraz w szkolenia pracowników? powiedział Frank Dreves, Członek Zarządu AUDI AG ds. Produkcji „Wszystko to gwarantuje spełnienie naszych oczekiwań dotyczących jakości produktu i zapewnia Audi możliwość rozwoju w przyszłości.”

W tej chwili w belgijskiej fabryce Audi pracuje 2 400 osób. Wszyscy złożyli swój podpis na jubileuszowym modelu.

Podczas królewskiej wizyty Minister Gospodarki Brukseli, Benoit Cerexhe otworzył oficjalnie trasę zwiedzania produkcji Audi A1. Wszyscy zainteresowani mają teraz możliwość spojrzeć za kulisy fabryki Audi w Brukseli i zobaczyć z bliska jak powstaje Audi A1. W dni robocze organizowane są dwugodzinne wizyty w językach: francuskim, holenderskim, angielskim i niemieckim.

źródło: Audi, Mototarget

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>