maj 182011
 

Przymocowanie jednośladów jest możliwe dzięki relingom dachowym i funkcjonalnym poprzeczkom dostępnym w sklepach internetowych, takich jak np. Chromowane.com.

Przewożenie w bagażniku całego ekwipunku to pozornie oczywista sprawa. Załadowana ?po brzegi? tylna część kabiny pojazdu może stwarzać niebezpieczeństwo dla pasażerów, szczególnie w trakcie nagłych manewrów. Przedmioty o większych gabarytach najlepiej przenieść na zewnątrz auta, montując relingi dachowe, które ułatwiają zamocowanie bagażnika zewnętrznego. Z relingów, wyposażonych w poprzeczki i zaczepy, można korzystać w przypadku transportu rowerów, nart, boksów czy desek surfingowych.

– Dedykowane relingi z poprzeczkami wykonane są z mocnego stopu aluminium oraz tworzywa ABS. Posiadają nośność maksymalną sięgającą 75 kg. Poza tym, produkcja tych elementów jest oparta o normy ISO TUV, co gwarantuje ich jakość i wytrzymałość – mówi Andrzej Karpowicz, właściciel sklepu internetowego chromowane.com.

Relingi znajdują zastosowanie nie tylko w samochodach terenowych lub typu combi, ale także w małych autach 3-drzwiowych. Ich zamocowanie nie jest skomplikowane, ponieważ specjalny system montażu dopasowuje się do fabrycznie przygotowanych miejsc. Dodatkowo, dzięki aerodynamicznemu kształtowi, nie powodują uciążliwych szumów.

Ceny relingów rozpoczynają się od 550 zł.

Mateusz Byś

 Posted by at 10:32

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>