maj 132011
 

W zeszłym roku Peugeot Polska po raz pierwszy zorganizowała cykl specjalnych imprez pod nazwą ?Weekend z pierwszej ręki?, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem klientów. W ramach tegorocznej edycji, pod hasłem ?Weekend Peugeot Używany Gwarantowany?, spotkania odbywać się będą od maja do października (z przerwą wakacyjną), w koncesjach dealerów Peugeot w 12 miastach Polski.

Podczas weekendów proponowane będą samochody używane różnych marek, z gwarancją do 2 lat oraz usługą assistance. Oferowany będzie również unikatowy na rynku samochodów używanych produkt finansowy: kredyt od 0% lub 50/50 oraz leasing już od 106%.

Ważnym elementem oferty będzie również obecność na spotkaniach Peugeot ekspertów DEKRY, którzy będą mogli objaśniać klientom certyfikat, wydawany wraz za zakupem używanego samochodu.

W związku z tym, że spotkania odbywać się będą w soboty i niedziele, przewidziano również wiele atrakcji dla całej rodziny. Dla najmłodszych będą trampoliny, baseny z piłeczkami, baloniki itp, dla nieco starszych – zawody zdalnie sterowanych modeli, gry PlayStation oraz symulator wypadków.

To jednak nie wszystko. W każdy weekend do wygrania będzie skuter Peugeot!

Harmonogram ?Weekendów Używany Gwarantowany? 2011:

L’emir – Dąbrowa Górnicza, ul. Sobieskiego16

21-22 maja

Auto Centrum Golemo – Kraków, ul. Opolska 9

28-29 maja

Auto Centrum – Kraczkowa 1440 k. Rzeszowa

4-5 czerwca

Rita Motors – Kielce, ul. Domaszowska 52

18-19 czerwca

M i R Prasek – Radom, ul. Kozienicka 1

25-26 czerwca

Magurka – Bielsko-Biała, Międzyrzecze Górne 380

2-3 lipca

Ciesielczyk – Poznań – Suchy Las, ul. Sucholeska 3

3-4 września

Józef Sowa „LIDER” – Mikołajowice 198 k. Tarnowa

10-11 września

D&D – Wrocław, ul. Karkonoska 45

17-18 września

Center-Mot Ciągło – Sopot, al. Niepodległości 948

24-25 września

RiA – Jamnica 160 k. Stalowej Woli

1-2 października

źródło: Peugeot

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>