maj 202011
 

Podczas meczów rozgrywanych w Bratysławie i Koszycach, ŠKODA jako główny sponsor mistrzostw, była widoczna niemal wszędzie. Tak wyraźna obecność marki przed międzynarodową publicznością z pewnością umacnia jej wizerunek i rozpoznawalność na całym świecie.

Szef ŠKODY, prof. dr h.c. Winfried Vahland, podczas oficjalnej ceremonii zakończenia mistrzostw, wręczył nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju.

W tym roku okazał się nim Szwed, Viktor Fasth.

Po części oficjalnej, prezes ŠKODY powiedział: „To były bardzo udane mistrzostwa, zarówno ze sportowego, jak i organizacyjnego punktu widzenia. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak niezwykłym wydarzeniu sportowym. Te dwa tygodnie na Słowacji, potwierdziły tylko, że decyzja o kontynuacji naszego zaangażowania w ten bardzo emocjonujący sport, jest jak najbardziej trafiona.”

Około 700 milionów telewidzów z całego świata i 406 804 entuzjastów hokeja, którzy oglądali mecze na żywo, to ogromna publiczność. Tym bardziej uzasadnione było największe jak do tej pory zaangażowanie czeskiego producenta w organizację i wsparcie mistrzostw. ŠKODA dostarczyła flotę 40 samochodów dla organizatorów i gości. Na środku boiska widniało duże logo marki, było ono widoczne również na wielu banerach reklamowych, czy koszulkach i kaskach zawodników aż pięciu drużyn. Marka zaplanowała i zrealizowała także szereg akcji towarzyszących ? zarówno w okolicach aren sportowych, jak i w Internecie.

źródło: Skoda

 Posted by at 15:26

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>