maj 202011
 

„Nowi użytkownicy mogą czerpać korzyści z rozbudowanych funkcji poprawiających bezpieczeństwo i komfort, które zostały zastosowane w bardzo stylowych i łatwych w użyciu urządzeniach” – mówi Corinne Vigreux, Dyrektor Zarządzająca ds. Konsumentów w TomTom. „Żaden inny dostawca nawigacji nie oferuje tak elegancko zaprojektowanych modeli z inteligentnymi funkcjami w segmencie urządzeń skierowanych do początkujących użytkowników.”

Seria TomTom Start 20 daje kierowcom wyraźniejszy i wygodniejszy widok wyznaczonej trasy. Jest to możliwe dzięki większemu wyborowi rozmiarów ekranów: 4.3″ i 5″. Nowe modele zostały zaprojektowane tak, by były jeszcze bardziej bezpieczne i praktyczne. Czujnik orientacji wbudowany w urządzenia, w połączeniu z w pełni zintegrowanym uchwytem, pozwala kierowcom przymocować urządzenie do deski rozdzielczej tak, aby widok ekranu automatycznie obrócił się o 180 stopni. Montaż urządzenia do deski rozdzielczej wymaga jedynie użycia dodatkowych płytek montażowych.

TomTom wzbogacił mapy serii Start 20 o dwa miliony kilometrów nowych dróg, wliczając drogi na obszarach wiejskich, rozbudowane grafiki dla obszarów zabudowanych, występowanie zbiorników wodnych oraz lasy. Mapy zawierają dwa razy więcej Użytecznych Miejsc (POI) niż w poprzednich wersjach, a opisy poszczególnych punktów są bogatsze – zawierając takie informacje jak numery telefonów i godziny otwarcia. Mapy wspierane są przez technologię IQ Routes, która dostarcza kierowcom wiarygodnych danych dotyczących godziny przyjazdu.

Możliwość dodania ostrzeżenia o fotoradarach* dla kierowców oraz menu awaryjne Pomocy! dostarcza natychmiastowo kierowcom informacji o lokalnych służbach ratowniczych. To jest wszystko, co potrzebuje początkujący użytkownik nawigacji.

Dostępność i ceny:

TomTom Start 20 (wersja regionalna) – ekran 4,3?? , cena: 499 PLN

TomTom Start 20 Europe – ekran 4,3?? , cena: 549 PLN

TomTom Start 25 Europe – ekran 5?? , cena: 649 PLN

źródło: TomTom

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>