maj 062011
 

Rozpoczynający się rajd podzielony jest na 18 odcinków specjalnych o łącznej długości 342,8 km, Tegoroczna impreza, której całkowita trasa wynosi 1 178,4 km, zakończy się w niedzielę w porze lunchu.

?To dopiero początek i wszystko jest nowe. Cały zespól bardzo ciężko pracuje, bo jest naprawdę dużo do zrobienia ? powiedział Dani Sordo. – Nie wiemy jeszcze, jak sprawdzi się samochód, ale dla nas jako zespołu to pierwszy start w rajdzie, więc musimy poczekać, aby przekonać się, jak sobie radzimy. W przeszłości MINI było bardzo ważną marką w rajdach i cieszę się, ze mogę być częścią powrotu MINI do sportu.?

Kris Meeke również podkreśla, że to dopiero pierwszy start zespołu: ?Przed nami duże wyzwanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, ze pierwszego dnia mamy do przejechania 130 etapowych kilometrów i tylko zdalny serwis. To jeden z powodów, dla których wybraliśmy tę imprezę, aby nauczyć się najwięcej, jak to możliwe. Naszym tegorocznym celem jest przygotowanie samochodu tak, aby w każdych warunkach był najlepszy.?

źródło: MINI

 Posted by at 17:14

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>