kwi 052011
 

Renault Polska sponsorując zawodników Renault Eco2 Team przekaże im do dyspozycji specjalnie oznakowany samochód Renault Trafic. Cieszymy się, że wspólnie z Renault możemy promować ekologiczny styl życia. Co więcej, oddany do naszej dyspozycji samochód Renault Trafic umożliwi nam komfortowe podróżowanie na zawody – powiedział Tomasz Skalski, zawodnik Renault Eco2 Team.

Drużyna powstała w 2009 r., obecnie w jej skład wchodzą dwie zawodniczki i dziewięciu zawodników, którzy wielokrotnie stawali na podium największych cykli maratonów w Polsce. Na sezon 2011 jako główne cele zespół postawił sobie miejsce na podium w 24-godzinnym maratonie Mazovia 24H oraz uplasowanie się w pierwszej dziesiątce w klasyfikacji drużynowej cyklu Mazovia MTB Marathon lub Poland Bike Marathon. Sportowe poczynania zawodników będzie można śledzić na Facebooku od 4 kwietnia i na stronie internetowej zespołu http://www.renaulteco2team.pl już od 13 kwietnia 2011 r.

W niedzielnym maratonie, który odbył się w Otwocku i otworzył sezon Mazovia MTB Marathon 2011 zawodnik zespołu Renault Eco2 Team, Patryk Piasecki, zajął drugie miejsce w kategorii M2 na dystansie Mega (47 km).

źródło: Renault

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>