kwi 202011
 

Pierwszą znaczącą zmianą w stosunku do poprzednika jest rezygnacja z przymiotnika ?new? w nazwie, gdyż nie pasuje do stylu auta, które teraz jest bardziej retro nawiązując wyglądem do pierwowzoru z połowy ubiegłego wieku. Beetle jest dłuższy, szerszy i niższy, dzięki czemu wygląda nowocześniej i bardziej dynamicznie niż zbyt okrągły New Beetle. Wydłużono także maskę, dach stał się bardziej płaski co poprawiło proporcję ?żuczka?.

Nowy VW będzie dostępny w trzech wersjach wyposażenia: Beetle, Design i Sport. Na pokładzie znajdą się światła bi-ksenonowe, LED-owe światła dzienne oraz bezkluczykowy system uruchamiania i otwierania auta.

Zarówno w Europie jak i w Ameryce pod maską trafią dwa silniki – 2-litrowy benzynowy TFSI oraz diesel TDI o tej samej pojemności. Będą współpracować z przekładnią manualną lub dwusprzęgłową skrzynią DSG. Nowoczesna technologia w parze z udanym designem wróży Beetlowi sukces rynkowy.

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>