kwi 022011
 

Chevrolet Malibu będzie napędzany rodziną czterocylindrowych silników współpracujących z sześciostopniową skrzynią biegów. Nowy model to pierwszy Chevrolet klasy średniej wyższej z przeznaczeniem do sprzedaży na rynek globalny. Będzie oferowany w blisko 100 krajach na 6 kontynentach i ma być produkowany w wielu różnych zakładach, między innymi w Chinach oraz w dwóch fabrykach w Stanach Zjednoczonych.

?Nowe Malibu wprowadzi ten model marki Chevrolet na kolejne rynki i zostanie zaprezentowane publiczności, która do tej pory nie miała okazji go poznać?, powiedziała Susan Docherty, wiceprezes GMIO ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej. ?Niezależnie, czy to będzie Malibu sprzedawane w Ameryce Północnej, Południowej, Europie, Azji, Afryce czy Australii, będzie to zawsze auto zaprojektowane od podstaw pod kątem wymagań klientów na całym świecie.?

źródło: Carscoop / MT

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>