kwi 052011
 

Audi niestety nie opublikowało oficjalnego komunikatu, więc musimy opierać się na przeciekach prasowych, wg których obecna generacja A6 otrzyma emblemat RS6 już w przyszłym roku. Oznacza to, że nowa RS6 pojawi się na rynku o rok wcześniej niż głosiły pierwsze oficjalne zapowiedzi Audi.

To zła wiadomość… dla BMW, która ze swoim nowym M5 pojawi się na rynku już za kilka miesięcy i będzie musiała z niepokojem oglądać triumfalne wejście RS6 do salonów. Dominacja M5-ki nie będzie więc trwała bardzo długo.

Przeglądając dotychczasowe doniesienia prasowe na temat konstruowanych przez Audi silników trudno przewidzieć na pewno, który z nich trafi pod maskę. Najbardziej obiecująco wygląda nowa V8-ka projektowana wspólnie z Bentleyem.

Jeśli chodzi o nadwozie spodziewać się można, że Audi będzie kontynuować tradycję i sprzedawać będzie tego potwora zarówno w wersji sedan jak i kombi.

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>