kwi 202011
 

Możemy się spodziewać, że właściciel marki, koncern Tata zainwestuje ogromne środki w rozwój nowego Defendera. Nadwozie powinno być dostępne w kilku wersjach, od typowego, znanego obecnie aż po pickupa, a wszystkie zobaczymy już w 2015 roku.

Projekt będzie prowadzony w ścisłej kooperacji inżynierów, stylistów i marketingowców. Strategia zakłada, że w wyniku ich współpracy nie tylko powstanie rewelacyjne auto, ale także plany sprzedażowe precyzyjnie wskażą ile i jakich wersji należy wyprodukować. Po sukcesie jakim była sprzedaż 18000 sztuk Defendera w 2010 roku indyjski koncern wiąże z jego następcą ogromne nadzieje i liczy na znaczny wzrost sprzedaży.

Segment SUVów na świecie dzieli się na trzy części ? auta luksusowe, rekreacyjne i użytkowe. Rywalem Defendera w klasie aut użytkowych są głównie Toyoty Land Cruiser, które są bestsellerami na rynkach afrykańskich i w Australii. Tam właśnie Land Rover położy największy nacisk i spróbuje odzyskać pozycję lidera.

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>