kwi 142011
 

Film pod tytułem ?Mitsubishi ASX: Japoński wzór doskonałości? towarzyszył wprowadzeniu na polski rynek nowego auta typu crossover spod znaku Trzech Diamentów. Był nadawany na antenach wszystkich najważniejszych polskich stacji telewizyjnych, takich, jak TVP 1 i TVN oraz tematycznych stacji takich, jak TVN24, TVN Style i Discovery stanowił istotną część ogólnopolskiej kampanii reklamowej, która pojawiła się także w prasie, radiu oraz kinach.

Nowy model Mitsubishi ASX zadebiutował w lipcu 2010 roku i spotkał się z gorącym przyjęciem ze strony klientów i mediów. To pierwszy model samochodu osobowego, w którym zastosowano pierwszy na świecie silnik Diesla z systemem zmiennych faz rozrządu. Mitsubishi ASX jest chwalony za świetny, sportowy wygląd, dobre własności jezdne, niezwykle oszczędne, lecz dynamiczne silniki i funkcjonalność.

Od debiutu rynkowego ASX do końca marca 2011 roku sprzedano w naszym kraju 2240 takich aut. 53%, czyli 1196 z nich to modele z silnikiem benzynowym 1.6 litra i mocy 117 KM a 1044 to auta z turbodoładowanym nowoczesnym silnikiem Diesla 1.8 DID MIVEC o mocy 150 KM. Spośród modeli wyposażonych w tę ostatnią jednostkę 58%, czyli 609 aut posiadało napęd 4×4.

W minionej, dwudziestej już edycji do konkursu zgłoszonych zostało blisko 500 reklam. Celem konkursu, który istnieje już 20 lat i jest pierwszym konkursem reklamy w Polsce, jest ciągłe podnoszenie standardów reklam na polskim rynku. Idea Awards jest jedynym plebiscytem, który nagradza zleceniodawców.

Przez cały rok internauci oddawali głosy poprzez stronę internetową, co pozwoliło wyłonić laureatów kwartalnych zakończonej edycji w czterech głównych kategoriach: MODA I URODA, MOTORYZACJA, MEDYCYNA oraz PRODUKTY I USŁUGI, składających się z następujących podkategorii: TV, PRASA, OUTDOOR.

Spośród laureatów kilkudziesięcioosobowe jury, w którego skład wchodzą uznane postacie ze świata reklamy oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim i międzynarodowym, wyłoniło zwycięzców konkursu Idea Awards 2010.

?Cieszymy się, że nasza reklama została dostrzeżona zarówno przez internautów, jak również przez tak fachowe i liczne jury. Co najważniejsze skłoniła ona wielu klientów do wizyty w salonie a efekty widzimy w wynikach sprzedaży.? ? komentuje Magdalena Gałek odpowiedzialna za marketing i reklamę w polskim oddziale Mitsubishi Motors.

źródło: MMC

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>