kwi 142011
 

Skoda Octavia Greenline

Modele GreenLine II generacji różnią się od tych wprowadzonych na rynek we wrześniu 2008 roku rozwiązaniami, które powodują, że spalanie i emisja C02 jest jeszcze niższa. Zastosowano w nich m. in. system Start&Stop, który automatycznie wstrzymuje pracę silnika, gdy nie jest ona konieczna (np. podczas zatrzymania samochodu na czerwonym świetle). Kolejnym rozwiązaniem jest system rekuperacji, który umożliwia odzyskiwanie energii w samochodzie poprzez przekształcenie energii kinetycznej w elektryczną, możliwą do ponownego wykorzystania.

Skoda Roomster Greenline

Wszystkie nowe modele (Octavia, Yeti i Superb) są wyposażone w jednostkę 1.6 TDI CR DPF 105 KM.

Octavia GreenLine II generacji jest dostępna jako limuzyna (w jednej wersji wyposażenia) lub kombi (w trzech wersjach: Classic, Ambiente i Elegance). Można ją nabyć już od 79 900 zł.

Skoda Fabia Greenline

Model Yeti GreenLine występuje również w 3 wersjach wyposażenia: Active, Ambition i Experience i można go kupić już od 79 800 zł.

Natomiast pochodzący z ekologicznej linii Superb, dostępny w wersjach: Comfort, Ambition i Elegance (zarówno dla wersji nadwoziowej sedan jak i combi), jest dostępny już od 88 500 zł.

Skoda Yeti Greenline

Skoda Superb Greenline

Od II połowy 2010 roku są dostępne na rynku Fabia GreenLine II oraz Roomster GreenLine II. Można je kupić już za 55 700 zł (Fabia) i 66 700 zł (Roomster).

źródło: Skoda

 Posted by at 13:47

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>