kwi 182011
 

Citroen DS5, który zostanie wprowadzony na rynek pod koniec 2011 roku, stanowi kolejny krok w rozwoju linii DS. Ten innowacyjny model doskonale harmonizuje z hasłem „CREATIVE TECHNOLOGIE” i proponuje mocne atuty w zakresie stylu, koncepcji i wyrafinowania. Citroen DS5 dostarcza czystej przyjemności płynącej z prowadzenia wyjątkowego auta i stanowi oczywisty i nowoczesny symbol prestiżu.

Citroen DS5 to samochód wyjątkowy. Aerodynamiczna sylwetka o odważnym zarysie jest przejawem wiedzy i doświadczenia Marki. Zaskakujący Citroen DS5 emanuje naturalną siłą przyciągania.

Będący źródłem przyjemności Citroen DS5 korzysta z nowatorskiej konstrukcji, która zwalnia z konieczności podejmowania codziennych kompromisów i pozwala łączyć przyjemność prowadzenia z komfortem wszystkich użytkowników. Citroen DS5 wyposażony został również w najbardziej zaawansowane technologie Citroena, takie jak Inteligentny System Kontroli Trakcji, alarm niezamierzonego przekroczenia linii z systemem video czy system automatycznego przełączania na światła mijania reagujący na obecność pojazdów jadących z naprzeciwka.

Citroen DS5 będzie pierwszym modelem Marki korzystającym z technologii full-hybrid diesel Hybrid4, która łączy wysokie osiągi (200 KM, napęd na 4 koła)z nowymi wrażeniami płynącymi z prowadzenia pojazdu (jazda po mieście w trybie elektrycznym, funkcja boost przy przyspieszeniu) i ograniczoną do 99 g/km emisją CO2.

Linia DS, obejmująca Citroena DS3, DS4 i od tej pory również DS5, produkowana jest we Francji i sprzedawana w całej Europie. Citroen, który jest marką międzynarodową, wprowadzi również tę nową linię produktów na rynki całego świata, a w szczególności na rynek chiński już w 2012 roku.

źródło: Citroen

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>