mar 312011
 

RENAULT FLUENCE Z.E.

Zaprezentowany model Fluence Z.E. będzie można zamawiać od czerwca b.r. Cena auta z pokazanym wyposażeniem będzie wynosiła 22.900 funtów. Kangoo Z.E. będzie dostępne już od 16.990 funtów (bez VAT). Co ciekawe, ładowność i przestrzeń bagażowa wersji elektrycznej będzie taka sama jak w wersji zasilanej tradycyjnie.

RENAULT KANGOO MAXI Z.E.

?To bardzo ekscytujące, gdy udostępniamy klientom biznesowym samochód elektryczny, nie emitujący spalin, dzięki któremu będą mogli czerpać wymierne korzyści z jego użytkowania.? – mówi Darren Payne, dyrektor sekcji samochodów flotowych Renault w Wielkiej Brytanii.

Renault będzie pierwszym producentem z pełną gamą aut elektrycznych i oczekiwania klientów biznesowych są ogromne. Payne potwierdza, że wiele dużych korporacji pyta o szczegóły oferty francuskiego producenta.

?Chcą się dowiedzieć jak najwięcej o specyfice użytkowania aut elektrycznych i korzyściach, jakie może to przynieść ich organizacjom. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Kierowcy chwalą osiągi samochodów EV, brak emitowanego przez silnik hałasu i zwracają uwagę na wysoki komfort. Jednocześnie dodają, że oba auta zachowują się na drodze jak ich odpowiedniki z silnikami spalinowymi? – opisuje wrażenia z pokazu Payne.

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>