mar 242011
 

Zaledwie tydzień po prezentacji nowego samochodu, młody krakowianinsprawdzi go w prawdziwie rajdowych warunkach. Chociaż tym razem Janek nie będzie walczył o punkty w klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, zmierzy się z czołówką czeskiego motosportu. ? W Czechach przede wszystkim chciałbym skupić się na nauczeniu się nowego samochodu. DS3 R3 bardzo różni się od C2-R2 MAX, więc jest sporo do zrobienia przed najbliższą rundą RSMP, Rajdem Świdnickim ? zapowiada Janek Chmielewski. W pierwszej próbie w nowym samochodzie Jankowi jako pilot towarzyszyć będzie Przemek Zawada.W stawce pojawią się też inni polscy kierowcy ? między innymi Michał Sołowow czy Szymon Kornicki.

Citroen DS3-R3 Janka Chmielewskiego nie będzie jednak jedyny w stawce. Stanie się to za sprawą Jarosława Kołtuna, startującego w tym sezonie w Mistrzostwach Czech. Jak na tle czeskich kolegów poradzą sobie nasi kierowcy? ? Rajd Valasska odbywa się na Morawach w sąsiedztwie polskiej granicy, dlatego bardzo liczę na naszych kibiców. Ich obecność zawsze pomaga nam na trasie i daje dodatkową motywację do szybszej jazdy ? zapewnia kierowca NEO ? Petroeltech Rally Team.

źródło: Citroen

 Posted by at 15:41

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>