mar 262011
 

?Zespół JTGrey Racing demonstruje jak doskonały i niezawodny jest Lexus LX 570? mówi David Nordstrom, vice prezes Lexusa ds. marketingu. ?To niesamowite uczucie, gdy widzi się LX 570 walczącego na trudnych, pustynnych trasach z taką łatwością jakby poruszał się po ulicach miasta. Jego doskonałe możliwości terenowe połączone z mocnym silnikiem V8 o pojemności 5,7 litra są gwarancją sukcesów w tym roku?.

Wielkie 37-calowe rajdowe opony BF Goodrich Baja TA, customowe amortyzatory King Racing, fotele sportowe Sparco powodują, że LX nie jest pseudo-terenówką a prawdziwym królem bezdroży, mającym wszystko co potrzebne do off-road?u.

Zespół JTGrey wystartuje w 4 eliminacjach SCORE w marcu, maju, sierpniu i listopadzie 2011 roku. Szef teamu zapowiada, że są gotowi na nowe wyzwania w tym sezonie i spodziewają się doskonałych wyników z Lexusem.

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>