mar 162011
 

Tymczasem włoski producent ujawnił zestaw zdjęć wnętrza swojego najbardziej reprezentacyjnego sedana. Większość detali jest niemal identyczna jak w bliźniaczym Chryslerze, jednak Włosi zdecydowali się na jaśniejsze odcienie skórzanej tapicerki i drewnianych elementów, które dodają autu europejskiego charakteru. Oba modele dzielą ten sam zestaw wskaźników z niebieskim podświetleniem i analogowym zegarem, jednakże zdjęcia Themy sugerują wyższy poziom wyposażenia.

Thema, która ma trafić do europejskich dealerów w październiku 2011 roku dostępna będzie w dwóch wersjach wyposażenia ? Gold i Platinum. Pod maskę trafią trzy silniki ? benzynowy V6 o pojemności 3,6 litra i mocy 292 koni mechanicznych, współpracujący z 8-biegowym automatem i dwa 3-litrowe diesle o mocach 190 i 224 koni łączone z 5-biegową skrzynią automatyczną.

Do standardowego wyposażenia Lancii będzie należał między innymi multimedialny system z dotykowym ekranem o przekątnej 8,4 cala, umożliwiający integrację z telefonami komórkowymi, odtwarzaczami MP3, itp.). Poza tym, w bogatszej wersji Platinum znajdziemy ekskluzywną nawigację satelitarną Garmin oferującą serwisy TMC Premium oraz zestaw audio z 9 głośnikami i subwooferem o łącznej mocy ponad 500W. Oczywiście Thema oferuje również dwustrefową automatyczną klimatyzację oraz wiele rozwiązań dbających o bezpieczeństwo, w tym elektroniczny system stabilizacji jazdy ESC połączony z systemem awaryjnego hamowania (Ready Alert Braking) i wspomagającym hamowanie na mokrej nawierzchni (Rain Brake Support).

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>