gru 222010
 

Najnowsza nagroda jest już dwudziestą, którą przyznano brytyjskiej Skodzie w tym roku. W 2010 roku liczne organizacje i wydawnictwa wyróżniały Octavię, Yeti, Superba i Superba Combi. Sam Superb w tym roku otrzymał dwie nagrody przyznawane przez Auto Express: zdobył tytuł Najlepszego Samochodu Rodzinnego i Najlepszego Samochodu Kombi; Oprócz tego, magazyn Diesel Car okrzyknął go Najlepszym Dużym Samochodem i Najlepszym Kombi. Także magazyn Top Gear nazwał Superba Combi Luksusowym Samochodem Roku 2009 ? a to tylko przykłady.

Ponadto, marka Skoda znalazła się już po raz siedemnasty z rzędu w czołówce plebiscytu, organizowanego przez Auto Express. Jest to konkurs, w którym badany jest poziom satysfakcji kierowców.

Wszystkie te nagrody znajdują swe odzwierciedlenie w rekordowej sprzedaży, jaką odnotowuje brytyjska Skoda. Jak do tej pory, w 2010 roku w Wielkiej Brytanii sprzedano ponad 39 000 sztuk samochodów Skody, co spowodowało wzrost udziału w rynku do ponad 2%.

źródło: Skoda

 Posted by at 19:32

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>