lis 242010
 

Umowa dotycząca eksportu modeli Saaba do Chin i sprzedaży w oficjalnej sieci dilerskiej ma zostać podpisana przed końcem roku. Prezes Saaba Jan Ake Jonsson w czasie targów w Los Angeles powiedział: ?Do czasu, gdy wypuścimy nowego Saaba 9-3 pod koniec roku 2012, eksport do Chin będzie wynosił zaledwie kilka tysięcy sztuk rocznie.

Jak już się przygotujemy, to będziemy musieli podjąć decyzję, czy i kiedy powinniśmy rozpocząć produkcję na lokalnym rynku w Chinach?. Victor Muller dodaje: ?Musimy osiągnąć poziom sprzedaży 10 tys. sztuk zanim zaczniemy produkować nasze samochody w Chinach?.

Kolejnym punktem na liście spraw do załatwienia jest rozwój sieci dilerskiej. Saab na początku chce być obecny w 6 wielkich skupiskach miejskich i oferować swoje samochody za pośrednictwem 10-15 autoryzowanych salonów. Jeśli proces ten się powiedzie i Saab osiągnie założony poziom sprzedaży to montaż pojazdów na terenie Chin zacznie się od nowej generacji modelu 9-3. Modele 9-5 i 9-4X będą importowane.

źródło: Saab / Moto Target

 Posted by at 16:48  Tagged with:

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>