lis 252010
 

Oferta obejmuje również nową Corsę ecoFLEX z silnikiem 1.3 CDTI o mocy 70 kW/ 95 KM z technologią Start/Stop w standardzie. Trzydrzwiowa wersja spala zaledwie 3,5l oleju napędowego na 100 km i emituje zaledwie 94 g/km CO2.

Komunikację ze światem zewnętrznym zapewnia debiutujący w Corsie nowy, multimedialny system audio-informacyjny z siedmioma głośnikami o mocy 4x20W. Noszący nazwę ?Touch & Connect? (Dotknij i połącz się) wszechstronny system obejmuje pięciocalowy, kolorowy ekran dotykowy, zestaw map 28 krajów, technologię Bluetooth, złącze do odtwarzaczy iPod i złącza USB. Uniwersalność połączeń, prostota użytkowania i wszelkie udogodnienia niezbędne w XXI wieku, a wszystko to za wyjątkowo konkurencyjną cenę.

Ofertę charakteryzuje nowoczesna kolorystyka i wykończenia wnętrza i nadwozia. Obok nowoczesnego odcienia czerni węglowej wewnątrz zobaczyć można również bardziej ekspresyjne odcienie wykończenia Tabasco Orange (ciemnopomarańczowy) lub Steel Blue (stalowo-niebieski). Paleta lakierów nadwozia obejmuje delikatny odcień bieli Guacamole, przykuwającą wzrok zieleń Grasshopper i odważną Hennę. Dodatkowo, cieszącą się powodzeniem serię Color Line uzupełniają wersje sportowe, wzbogacane o nowy, opcjonalny pakiet ?Linea? obejmujący dwa szerokie pasy biegnące przez całą długość nadwozia i odpowiadające im kolorystycznie 17-calowe obręcze kół oraz nakładki na lusterka boczne.

Oferta wyposażenia Corsy, jednego z kluczowych na rynku europejskim graczy od roku 1982, stanowi jedną z najbogatszych ofert w segmencie małych pojazdów. Obejmuje ona liczne elementy, np. podgrzewaną kierownicę lub zintegrowany bagażnik rowerowy FlexFix, których próżno szukać w ofercie konkurencji. Istotne zmiany technologiczne wprowadzone na początku roku 2010 w podwoziu i jednostkach napędowych również czynią z Corsy jeden z najbardziej pożądanych na rynku, małych samochodów : od początku roku 2010 udział Corsy w segmencie pojazdów małych wzrósł na wielu rynkach europejskich, np. w Hiszpanii, w Niemczech i w Polsce.

źródło: Opel

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>