lis 242010
 

Wszystko to pozwala rozpędzić małe Audi od 0 do 100 km/h w 4,6 sekundy i maksymalnie do 250 km/h (prędkość ograniczona elektronicznie). Co ciekawe, średnie zużycie paliwa deklarowane przez producenta oscyluje w granicach 9,1 litra/100 kilometrów przy emisji CO2 na poziomie 212 g/km.

Doskonałą trakcję przy tak dużej mocy zapewnia specjalne, aluminiowe zawieszenie z kolumnami MacPhersona z przodu i układem wielowahaczowym z tyłu. Z kolei wyczynowe tarcze hamulcowe o średnicy 370 mm z przodu i 310 mm z tyłu dbają o to, aby nagłe hamowanie z prędkości bliskiej maksymalnej nie skończyło się na poboczu.

Sportowe A3 otrzyma w standardzie ksenonowe reflektory, podwójny układ wydechowy i 19-calowe obręcze aluminiowe. Wewnątrz znajdzie się natomiast skórzana tapicerka Nappa oraz wiele sportowo-luksusowych dodatków, jak choćby system informacyjny ze stoperem.

Audi RS 3 wejdzie do sprzedaży w przyszłym roku. Ceny w Niemczech będą rozpoczynały się od 49 900 Euro.

źródło: WCF / Moto Target

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>