maj 232012
 

W dniach 26-27 maja kartingowcy z całej Polski będą ścigać się na Kartodromie w Gostyniu w III i IV rundzie Pucharu Rotax Max Challenge Polska. Organizatorem tych rozgrywek jest Automobilklub Leszczyński. Zawodnicy będą rywalizowali w sześciu kategoriach w zależności od wieku: Mikro MAX, Mini Max, Junior Max, Senior Max, DD2 Max, DD2 Masters.

Oprócz tego, najmłodsi adepci sportu kartingowego w wieku od 4 do 7 lat zaprezentują swoje umiejętności w przejazdach pokazowych, w kategoriach Pufo i Mikro Max. Oficjalne otwarcie zawodów rozpocznie się w sobotę o godzinie 15.30, a w niedzielę o 12.30 prezentacją zawodników, po której odbędą się wyścigi finałowe. Wcześniej przewidziane są treningi zapoznawcze, treningi oficjalne (czasówki) i wyścigi przedfinałowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów sportu kartingowego do uczestniczenia w tym wydarzeniu, które zapewni wiele niezapomnianych emocji i wrażeń.

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>