sie 012011
 

Brytyjski producent po zeszłorocznym debiucie modelu MINI Clubman Soho zadecydował, że wszystkie jego modele specjalne będą brały nazwy od dzielnic Londynu, ulic i punktów orientacyjnych.

mini soho

W rezultacie, nazwa Soho znajdzie się na tabliczce znamionowej zastosowanej do trzy-drzwiowego hatchbacka i kabrio z miękkim dachem, które będą dostępne w Wielkiej Brytanii w linii Cooper i Cooper D od teraz do marca 2012 roku.

Edycja Soho sport pomalowana jest ekskluzywną farbą metaliczną „White Silver”, która nie jest dostępna w innych modelach MINI, 17-calowe felgi aluminiowe Black Star Bullet, Bi-ksenonowe reflektory z czarnymi wnętrzami i białe kierunkowskazy.

Jeśli chodzi o wystrój wnętrza, dwa MINI Soho wyposażone są w podsufitkę w kolorze antracytu i 3-ramienna skórzaną sportu kierownicę i wnętrze w kolorze „Piano Black”.

źródło: carscoop

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>