cze 212011
 

Pakiet White Paper składa się przede wszystkim z ogromnych, 22-calowych felg. Poza tym zastosowano elementy optycznie poszerzające auto i poprawiające jego aerodynamikę. Przedni dwukolorowy zderzak wyposażono w zintegrowane światła LEDowe. Maska wykonana z kevlaru posiada efektowne wloty powietrza, błotniki poszerzono aby zmieściły felgi o szerokości 10 cali, a tylny zderzak zintegrowano z dyfuzorem i trzema centralnie umieszczonymi końcówkami układu wydechowego.

W kabinie zmieniono zestaw pedałów na aluminiowe, podświetlono progi, na podłodze znalazły się skórzane maty, także w bagażniku. Dwukolorowa, skórzana tapicerka wygląda luksusowo, a wszelkie plastikowe elementy pokryto alcantara.

Przedstawiciele firmy wspomnieli także o obchodzonej w tym roku 25 rocznicy jej założenia. Z tej okazji szykują jubileuszową wersję Cayenne ? już nie możemy się doczekać aby zobaczyć co jeszcze uda im się ?wycisnąć? z niemieckiego SUV-a.

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>