maj 062011
 

DPD Polska dba nie tylko o rozwój zawodowy swoich pracowników. Wspiera także ich pasje i zainteresowania. Dokładamy wszelkich starań, aby w przyjaznej atmosferze zapewnić pracownikom poczucie stabilizacji, satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz poczucia przynależności do struktury organizacyjnej spółki -mówi Aneta Gasparska ? Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji, Rzecznik Prasowy DPD Polska. To nie pierwszy raz, kiedy angażujemy się w podobne inicjatywy. Chętnie bierzemy udział w nietuzinkowych przedsięwzięciach naszych pracowników. Praca to nie tylko lista zadań, a osoby, które mają świadomość tego, że firma wspiera ich zainteresowania czują się w niej bezpiecznie i z podobną pasją podchodzą również do obowiązków zawodowych- dodaje. Utworzenie rajdowego teamu DPD jest namacalnym przykładem wyjścia naprzeciw potrzebie realizowania się poza pracą.

Daniel Kamieński ? Product Manager w DPD Polska, a prywatnie pasjonat motoryzacji i sportów motorowych – w tym roku po raz piąty wystartuje w barwach DPD Polska. Ten rajd jest dla mnie wyjątkowy. Uczestnicząc w nim, przeżywałem skrajne emocje – od rozczarowania po pechowym dachowaniu zakończonym w pobliskim stawie, po euforię towarzyszącą zwycięstwu w klasie i trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej w zeszłym roku. Kamieński startuje nie od dziś – startował w wyścigach długodystansowych, gdzie odniósł pierwsze sukcesy oraz w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Ma także na swoim koncie tytuł drugiego V-ce mistrza w klasie N0 w Rajdowym Pucharze Polski.

Team DPD starannie przygotowuje się do startów w tegorocznym Rajdowym Pucharze Polski. Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy nowy, bardziej agresywny w prowadzeniu samochód, jakim jest A-grupowy Citroen C2R2. Rajd Mazowiecki będzie świetną okazją, aby zaprzyjaźnić się z tym pojazdem ? mówi Daniel. Dodatkowo, za kierownicą Kamieński otrzyma nieocenione wsparcie doświadczonego pilota ? Pawła Skrzywana. Paweł to doskonale znany w świecie rajdowym spec dlatego bardzo się cieszę, że przyjął moje zaproszenie ? dodaje Daniel Kamieński.

Z okazji tego wydarzenia, Team DPD zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego ?Fun Page? na Facebooku i wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Wystarczy zostać fanem strony ?Team DPD ? zespół rajdowy? i do 22 maja opublikować wykonane podczas rajdu zdjęcie samochodu DPD Polska. Dziesięciu fanów, których zdjęcia zdobędą największą liczbę ?like?ów?, otrzyma zestaw gadżetów DPD Polska.

źródło: DPD

 Posted by at 17:52

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>