maj 042011
 

Załoga STI w barwach Subaru Import Polska, LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic, Keratronik, Raiffeisen Leasing, Mega Service Recycling, Prosperplast, Sony VAIO, SJS oraz Onet.pl narzuciła dobre, bezpieczne tempo, wygrała w grupie N trzy odcinki i cały rajd, a w klasyfikacji generalnej uplasowała się na drugiej pozycji. Jednak odebranie pucharów i świętowanie sukcesu był możliwe dopiero po rozpatrzeniu przez ZSS korekty czasu czwartego odcinka, na którym Wojtek Chuchała i Kamil Heller zatrzymali się, aby uruchomić procedurę wypadkową.

– Świetnie nam się jechało, chociaż na ostatniej pętli pogoda mocno zaskoczyła. Nie mogliśmy w 100% trafić z oponami, więc ostatnie oesy były już trochę na dojechanie. Samochód spisał się rewelacyjnie, tempo było całkiem dobre, a my dużo się nauczyliśmy. Na czwartym odcinku zatrzymaliśmy się w miejscu, gdzie wypadło kilka załóg i byliśmy gotowi uruchomić procedurę wypadkową ? na trasie leżały części, było też sporo dymu ? myśleliśmy, że to z rozbitej rajdówki. Straciliśmy tam prawie 2 minuty, ale na szczęście skorygowano nam czas i mamy drugie miejsce, co bardzo nas cieszy! – komentował Wojtek Chuchała.

– Pierwszą pętlę pojechaliśmy spokojnie, drugą już trochę szybciej, choć tak jak wspominał Wojtek, musieliśmy się zatrzymać, bo myśleliśmy, że był wypadek. Trzecia pętla postraszyła nas aurą, a na przedostatnim oesie przebiliśmy dwie opony ? na szczęście bez większych strat. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z drugiego miejsca i zwycięstwa w grupie N, cały Zespół wykonał świetną pracę. Atmosfera na rajdzie rewelacyjna, dużo kibiców i wspaniały wynik. Czego chcieć więcej? – dodał Kamil Heller.

źródło: Lotos

 Posted by at 09:15

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>