kwi 202011
 

Plany produkcji na kwiecień

Od czasu katastrofy produkcja w MMC była na przemian wstrzymywana i rozpoczynana. Jednak ze względu na polepszoną sytuację obszarze zamówień części zamiennych, MMC wznowiło produkcję 18 kwietnia. Dlatego też Firma przewiduje, iż wolumen produkcji od 18 kwietnia do końca miesiąca wyniesie 90% planowanej wielkości produkcji, z kolei wielkość produkcji w ciągu całego miesiąca będzie stanowić 60% zakładanego planu.

Produkcja w następnych miesiącach

Monitorując poziom realizacji zamówień części zamiennych, MMC zadecyduje o dalszych planach produkcyjnych po zakończeniu świąt narodowych, które przypadają na koniec kwietnia i pierwszy tydzień maja.

Produkcja poza Japonią

Pomimo tego iż produkcja niektórych modeli MMC odbywa się zagranicą i jest w pewnym stopniu zależna od dostaw części, wpływ tymczasowych przestojów fabryk w Japonii na proces produkcji zagranicznej jest znikomy. Stąd też MMC planuje, iż produkcja poza Japonią będzie przebiegać bez zmian.

Sytuacja w Polsce

Polski oddział Mitsubishi Motors dysponuje odpowiednim zapasem pojazdów i części, zatem obecnie w polskich salonach Mitsubishi jest dostępna pełna gama aut, części i akcesoriów spod znaku Trzech Diamentów.

źródło: MMC

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>