mar 092011
 

Załoga treningowej Subaru Imprezy STI w barwach Subaru Import Polska, LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic, Keratronik, Raiffeisen Leasing, Mega Service Recycling, Prosperplast, Sony VAIO, SJS oraz Onet.pl, rozpoczęła zmagania od siódmego czasu na 2,5-kilometrowym odcinku. Również drugi przejazd próby, rozgrywanej na ulicach Wieliczki, Wojtek Chuchała i Ryszard Ciupka ukończyli z 7. rezultatem. W klasyfikacji generalnej zawodnicy L-SPRT uplasowali się na ósmej pozycji.

– Impreza jak zwykle rewelacyjna, a my cieszymy się, że mogliśmy wystąpić w Wieliczce ku czci dwóch wielkich postaci i przypomnieć ich historię. Także sam start był bardzo ważny, ale wynik niekoniecznie. Dlatego pojechaliśmy treningowym samochodem, który jednak sprawował się świetnie. Jak widać, nawet niemal seryjne Subaru Impreza STI jest gotowe do walki o sekundy. Pogoda dopisała, a my trochę się poślizgaliśmy i mam nadzieję, że ładnie pojechaliśmy beczkę, w czym na pewno pomogły treningi ? podsumował Wojtek Chuchała.

– Memoriał był bardzo krótki, ale pierwszy start Wojtka na asfalcie można uznać za zaliczony. Mimo, że startowaliśmy treningowym autem, to czasy i tak były niezłe. Udało się pojechać czysto, samochód jest cały, bez najmniejszej rysy. Kibiców było naprawdę mnóstwo i dziękujemy im gorąco za doping. Życzymy wszystkim, aby ta impreza odbywała się co roku, zachowując pamięć o Januszu Kuligu i Marianie Bublewiczu ? dodał Ryszard Ciupka.

źródło: L-SPRT

 Posted by at 17:36

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>