lut 012011
 

Niedawno ukazał się artykuł w gazecie Motor Trend, pod nazwą Lexus LF-A. Model ten został wyróżniony jako najlepszy, spośród 9 samochodów. Jednak w tym artykule, nie na ten fakt powinniśmy zwrócić największą uwagę . Proszę zwrócić uwagę na to zdjęcie Hyundai?a Equus, a następnie porównać je z tym z 2007, na którym widnieje Lexus LS 600hL Obraz użyty w artykule jest niezwykle podobny. Mamy wątpliwości co do tego, że dwóch grafików miało ten sam pomysł, zwracając uwagę na to, że kadr i oświetlenie wygląda prawie tak samo.

Equus to zdecydowanie krok w dobrym kierunku dla koreańskiej firmy, ale zauważyliśmy, że pomysł jego reklamowania, został skopiowany z modelu Lexusa.

Kiedy reklama Lexusa została rozpoczęta w 2007 roku, LS 600hL był pierwszym na świecie luksusowym pojazdem hybrydowym V8. System hybrydowego napędu w połączeniu zupełnie nowego 5,0-litrowego silnika benzynowego V8 z wysokiej mocy silnikami elektrycznymi oraz nowo zaprojektowanym akumulatorem o dużej pojemności, dał modelowi LS dobrą równowagę wydajności i ochrony środowiska. Szczytem produkcji, była moc 430 KM.

Jak sądzicie, kto powinien czuć się bardziej zaszczycony? Lexus, który miał pomysł, w 2007, czy Hyundai, który, zapatrzył się na Lexusa i zrobił idealne zdjęcia? Pytanie do przemyślenia!

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>