lut 012011
 

Frederic Banzet, dyrektor marki Citroen, odebrał nagrodę podczas ceremonii, która odbyła się 27 stycznia na 26 międzynarodowym festiwalu samochodów.

„Citroen DS4 zawdzięcza swój niepowtarzalny wygląd i charakter dzięki swemu logo, które dzięki diodzie LED, jest oświetlone zarówno w dzień jak i w nocy. Zaawansowane funkcje, chromowane detale wokół przyciemnionych szyb, muskularne nadkola, które podkreślają duże koła (do 19 cali) i rozciągnięty dach, zakończony spojlerem, dodają dodatkową dawkę witalności. Jest to, bez wątpienia, spójna całość i te elementy sprawiły, że internetowi wyborcy na niego głosowali” – czytamy w oświadczeniu spółki.

I historia nie kończy się tutaj. DS4 otrzymał również tytuł „najpiękniejszego wnętrza” ze strony osobistości ze świata designu, sportu, kultury i mediów.

„Podobnie jak stylistyka nadwozia, wnętrze DS4 emanuje mocą dynamiki i elegancji. Przytulne siedzenia, tapicerka z najlepszej jakości skóry, z wyjątkową czułością rzeźbiona deska rozdzielcza i panoramiczna szyba przednia, rozciągająca się do tyłu – wszystkie te aspekty są odzwierciedleniem DS4”, usłyszeliśmy w komunikacie prasowym.

źródło: autowizja

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>