sie 212010
 

Modele Continental Flying Spur Arabia i Flying Spur Speed Arabia wyróżniają się niepowtarzalnymi dodatkami ozdabiającymi zarówno nadwozie, jak i wnętrze. Są to między innymi specjalne emblematy z oznaczeniem „Arabia” czy drogocenne tabliczki znamionowe. To jednak nie wszystko. Na liście standardowego wyposażenia znajdują się takie elementy, jak stoliki w oparciach przednich siedzeń i chromowane listwy progowe drzwi.

Model Continental Flying Spur Arabia, pod którego maską pracuje 560-konny silnik W12 o pojemności 6 litrów, otrzymał dodatkowo 14-ramienne obręcze aluminiowe, podczas gdy jego mocniejszy brat o przydomku „Speed” (W12, 610 KM) porusza się na 20-calowych, 10-ramiennych kołach. Oprócz wywoływania piorunującego wrażenia na innych kierowcach i przechodniach, tak duży rozmiar felg pozwala także na zastosowanie ceramicznych tarcz hamulcowych.

Powstanie zaledwie 50 sztuk tych wyjątkowych maszyn. Wszystkie trafią do dziewięciu salonów dilerskich Bentleya zlokalizowanych w regionach Dubaj, Doha, Abu Dhabi, Kuwejt, Bahrain, Oman, Jeddah, Riyadh i Al Khobar.

Cena? Nie ma znaczenia…

źródło: Bentley / MotoTarget

 Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>